Dlaczego u Nas?

Specjalizujemy się w natryskiwaniu izolacji i membran poliuretanowych stosując najnowocześniejsze procesy oraz innowacyjną technologie.

Warstwy ochronne oraz systemy izolacyjne aplikujemy za pomocą wysokociśnieniowego agregatu, w wysokiej temperaturze, gdzie w ciągu sekund wymieszane składniki tworzą ciągłą, homogeniczną membranę z doskonałymi właściwościami chemicznymi i mechanicznymi.


 Gdzie stosować powłoki poliuretanowe?

Polimoczniki

ARTCOAT

Jest aromatycznym, dwuskładnikowym, modyfikowanym polimocznikiem. Chemicznie produkowany jest jako dwa komponenty, które mieszają się ze sobą w miejscu zastosowania, aby utworzyć w ciągu kilku sekund ciągłą, elastomerową membranę, o wysokiej wydajności. Po wyschnięciu stanowi 100% część stałą. Ten przyjazny dla środowiska proces nie zawiera rozpuszczalników, lotnych związków organicznych LZO / VOC (od ang. volatile organic compounds), ani CFC (od ang. chlorofluorocarbon). Szybka reakcja pozwala na położenie kilku warstw, składających się na dowolną pożądaną grubość, w dowolnym kolorze. Doskonała wydajność przy wysokiej i bardzo niskiej temperaturze.

Izolacje materiałów

Wykonanie produktów na zamówienie,
Zabezpieczenie pojazdów i maszyn, zabezpieczenie przestrzeni ładunkowych i karoserii,

Izolacje budynków

Tarasy, balkony, dachy, posadzki, beton

Izolacje zbiorników

Uszczelnianie basenów, zbiorników wodnych, hydroizolacje fundamentów i piwnic, izolacje sieci kanalizacyjnych